Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Łubie - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry(Łubie + 14 km)

1 170 000 zł210 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Dom do zamieszkania bez nakładów finansowych Prestiżowa dzielnica Tarnowskich Gór - Osiedle Kolejarzy Powierzchnia działki: 1046 m Idealny dla rodziny i do prowadzenia firmy Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bytom

Bytom(Łubie + 22 km)

639 000 zł117 m² 5 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie "szeregowej" o pow. 117 m2 na parceli 371m2. Segmenty oddzielone garażami! Marzysz o idealnym miejscu dla siebie i swojej rodziny, gdzie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Niemcewicza

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry(Łubie + 14 km)

2 150 000 zł186,10 m² 11 552,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w cichej i spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Niemcewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Tarnowskie Góry(Łubie + 14 km)

1 050 000 zł186 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny W okolicy mikołeska (powiat tarnogórski) Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 152,8 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Śródmieście,Żernica(Łubie + 22 km)

1 349 000 zł190,22 m² 7 091,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Brak podatku pcc Brak prowizji dla Kupującego. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny B5, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy - zaledwie 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł130 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:844 m²

Na sprzedaż dom przy lesie a jednoczesnie blisko centrum miasta. Cisza, spokój, śpiew ptaków. Dom do odświeżenia bądź remontu, zachowany w bardzo dobrej kondycji, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Stokrotki

Centrum,Knurów(Łubie + 25 km)

849 000 zł141,24 m² 6 011,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowe osiedle stokrotki w Knurowie / 20 domów her-gum s.c. Zabrze - doświadczenie i wiarygodność wysoki standard w cenie : rolety parter i piętro na pilota + okno tarasowe smart-slide.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Tarnogórska

Śródmieście,Bytom(Łubie + 22 km)

1 290 000 zł1 130 m² 1 141,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:993 m²

Kamienica do kapitalnego remontu o lokalizacji np. na hostel blisko ( ok. 2,5km do kortów tenisowych spacerem lub autem ) ul. Tarnogórskiej w Bytomiu : - dz. o pow. łącznej : 0,0993 ha ).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bobrowniki

Bobrowniki(Łubie + 25 km)

699 000 zł84,10 m² 8 311,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom parterowy w otoczeniu zieleni- sączów/ gm. Bobrowniki Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom parterowy o powierzchni użytkowej 84,10 m2 (powierzchnia bez kotłowni 80,40 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mikołeska

Mikołeska(Łubie + 17 km)

1 050 000 zł186 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w Mikołesce Możliwość zakupu połowy lub całości domu Całkowicie nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim premium.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. 1 Maja

Łubie,śląskie

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Sprzedam dom całoroczny, murowany, wolniostojacy, parterowy położony na działce o powierzchni 778 m2. Posiada piwnicę , w kórej znajduje sie kotłownia. Dom położony jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łubie

Łubie,śląskie

325 000 zł160 m² 2 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Dom w zielonej i spokojnej okolicy w powiecie Zbrosławickim z doskonałym dojazdem do Gliwic, tarnowskich Gór, zabrza. Prezentujemy Państwu urokliwy dom w miejscowości Łubie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łubie

Łubie,śląskie

222 000 zł110 m² 2 018,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

W skład zamieszczonej oferty wchodzą następujące nieruchomości: działka narożna, położona przy głównej drodze o pow.726 m2. Następnie zabudowana działka o pow. 425 m2 plus dom (1/2).

Szczegóły ogłoszenia